Login

1. Програмне забезпечення Milk OPC

   Програмне забезпечення Milk OPC (Офіційний контроль виробництва) розроблене за допомогою провідних спеціалістів у галузі тваринництва  і є надзвичайно корисним інструментом в селекційній діяльності з генетичного покращення популяцій великої рогатої худоби, яка знаходиться на Офіційному контролі виробництва та внесена до Племінної книги. Генетичне покращення видів великої рогатої худоби є одним з пріоритетів стратегії розвитку тваринництва та здійснюється шляхом селекції, заснованої на офіційному контролі продуктивності (О.Р.С.) та контрольованій репродукції тварин. Таким чином, генетичне покращення великої рогатої худоби стає дедалі все більш складним. Про це свідчить збільшення кількості та складності запису даних тваринництва та оцінок, що мають бути зроблені. Не в останню чергу, впровадження сучасних концепцій генетичного покращення обмежене інформаційним фактором.
    За допомогою цієї програми ми прагнемо досягти ефективного управління даними, що стосуються вибору діяльності, заснованої на офіційному контролі виробництва (O.P.C.) та на контрольованому виробництві, що працює зі штучним осіменінням.

Пропонуючи простий спосіб збору та обробки введених даних, додаток Milk.OPC може задовольнити потреби фермерів, надаючи користувачам специфічні статистичні дані стосовно вирощування великої рогатої худоби.

Команда експертів розробила керівництво для програмного забезпечення, доступне для завантаження, безкоштовно, в двох мовних версіях:

Румунська версія: Керівництво користувача Milk OPC програмного забезпечення
Автори: Василь Maciuca Драгош Крету, пан Maciuca Видавництво Альфа, Ясси, 2015 ISBN 978-606-540-150-1:

Програма установки вільно поширюються серед  членів цільової групи,
на підставі письмового запиту, відправленого до контактної особи в кожній країні-партнері.

Українська версія: Керівництво користувача - програмне забезпечення Milk OPC
Автори: Василь Мачук Драгош Крету, Домніка Мачук, видавництво Альфа, Ясси, 2015 ISBN: 978-606-540-151-8

Права використання: Керівництво використовуватиметься виключно для особистого професійного розвитку тих, хто виконує завантаження і не має  продаватися ні за яких обставин. Відтворення в цілому або в частині допускається тільки для освітніх цілей (заходів зі студентами, заходів у навчальних програмах для підготовки протягом усього життя). Якщо керівництво буде повторно використовуватися третіми сторонами, згадка фінансового внеску Європейського союзу в публікації є обов'язковою.
2. Посібник з практичного досвіду вирощування великої рогатої худоби

   Посібник з практичного досвіду вирощування великої рогатої худоби складено на основі узагальнення літературних даних та матеріалів напрацювання авторами – докторами наук з: - університету сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини (м. Яси, Румунія); - Державного аграрного університету (м. Одеса, Україна) з питань забезпечення сталого виробництва та впровадження незалежної практики вирощування великої рогатої худоби.    
   Надані матеріали про породній склад великої рогатої худоби, висвітлені технологічні прийоми по відтворенню та вирощуванню великої рогатої худоби, експлуатації корів для виробництва молока та м’яса, годівлі, відгодівлі та утримання великої рогатої худоби різного напрямку продуктивності, загальні положення в проектуванні ферм та економічну ефективність.
   Посібник з практичного досвіду вирощування великої рогатої худоби  
призначається для фермерів, керівників і спеціалістів господарств різної форми власності та студентів.

 Команда експертів розробила посібник, доступний для завантаження, безкоштовно, в двох мовних версіях:

Румунська версія: Manual de bune practici în creșterea bovinelor.
Authors: Vasile MACIUC, Corneliu LEONTE, Răzvan RADU-RUSU, Alfa Publishing House, Iasi, 2015, ISBN: 978-606-540-148-8

Українська версія: ПОСІБНИК З ПРАКТИЧНОГО ДОСВІДУ ВИРОЩУВАННЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ
Автори: Василь Мачук, Корнелій Леонте, Тарасенко Людмила. Видавництво Альфа, Ясси, 2015 ISBN: 978-606-540-151-8

Права використання: Керівництво використовуватиметься виключно для особистого професійного розвитку тих, хто виконує завантаження і не має  продаватися ні за яких обставин. Відтворення в цілому або в частині допускається тільки для освітніх цілей (заходів зі студентами, заходів у навчальних програмах для підготовки протягом усього життя). Якщо керівництво буде повторно використовуватися третіми сторонами, згадка фінансового внеску Європейського союзу в публікації є обов'язковою.

Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе відповідальність Університет аграрних наук і ветеринарної медицини міста Яси, а також Одеський державний аграрний університет вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі. “Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долю. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами”.

Європейська Комісія є органом виконавчої влади ЄС.